Muiden Pampus Muiden 2013

Muiden-Pampus-Muiden, za 2 november 2013      
Afstand ca 7,5 km            
               
DAMES            
nr sloep FSN T1 P1 T2 P2 Pgem
1 Beluga D2 0:48:29 71,2 0:50:39 59,0 65,1
2 Mac De D1 0:45:04 60,7 0:47:17 51,8 56,3
3 d'Isela D1 0:44:33 60,0 0:46:38 52,1 56,1
4 Octopus D2 0:47:56 58,4 0:49:25 49,7 54,1
5 Icterus D2 0:44:37 58,1 0:46:42 49,4 53,8
6 Mare Australis 1 DH 0:54:55 56,0 0:56:22 49,3 52,7
7 Zeesteeg D2 0:48:21 56,3 0:51:13 46,9 51,6
8 Rode Draak D2 0:53:14 55,5 0:55:15 46,5 51,0
9 Kaag 1 DH 0:45:05 53,5 0:47:01 45,9 49,7
10 Oksewiel 1 D2 0:52:50 54,7 0:56:14 43,9 49,3
11 8Beaufort D2 0:51:10 52,8 0:53:27 44,8 48,8
12 Kaapse Pracht DH 1:00:15 52,1 1:02:55 44,0 48,1
13 Visbijvaarder D2 0:50:02 49,4 0:51:14 44,8 47,1
14 Roy Hesterman D2 0:48:42 52,4 0:52:13 41,4 46,9
15 Voorganck D2 0:48:35 51,4 0:51:17 42,4 46,9
16 Gebr. van Amerongen D1 0:47:48 49,3 0:49:22 44,1 46,7
17 Voorbijganger D1 0:46:10 49,6 0:48:08 43,4 46,5
18 Paardekreek De D2 0:57:03 52,4 1:01:31 40,1 46,3
19 Hjoed 'n Makkie 1 DH 0:55:40 52,3 1:00:23 38,9 45,6
20 Noordhoek D2 0:57:38 52,2 1:01:53 38,4 45,3
21 Skomskower D1 0:55:16 49,0 0:58:36 40,2 44,6
22 Sir Lancelot Skyn D2 0:49:08 48,9 0:52:28 39,4 44,2
23 Caatje v Warmond D2 0:47:25 47,4 0:50:16 39,1 43,3
24 Bruzer D1 0:56:20 47,4 0:59:12 39,1 43,3
25 Buffel D1 0:48:18 46,8 0:51:26 38,3 42,6
26 Waterheks D1 1:02:12 42,5 1:03:49 38,5 40,5
27 Berend Koster D2 0:54:43 41,5 0:56:09 37,6 39,6
28 Remex Liberus D2 0:57:54 44,6 1:01:58 34,2 39,4
29 Moos D2 0:51:02 40,6 0:54:22 33,1 36,9
30 Jan van Riebeeck D2 0:51:22 41,9 0:54:59 31,4 36,7
31 Curved Wood D2 0:50:22 38,8 0:53:50 31,4 35,1
32 Oksewiel 2 DH 1:02:43 30,1 0:58:35 38,9 34,5
33 Quo Vadis D2 0:52:39 32,8 0:54:41 29,1 31,0
34 Amazone D2 0:48:57 28,7 0:52:18 23,4 26,1
HEREN            
nr sloep FSN T1 P1 T2 P2 Pgem
1 Pulletje HH 0:42:16 113,6 0:43:48 100,1 106,9
2 Cornelis Douwes H3 0:42:12 113,3 0:43:35 98,6 106,0
3 Razende Snol HH 0:43:43 109,7 0:44:59 99,2 104,5
2 Gouteyk H3 0:40:28 104,6 0:41:31 95,8 100,2
3 Orkaan HH 0:42:27 106,2 0:43:50 91,8 99,0
4 Cor de Bruin 2 HH 0:42:40 103,2 0:43:47 92,5 97,9
3 Trewes 2 HH 0:46:20 103,3 0:47:32 92,2 97,8
4 Twirre HH 0:42:28 103,2 0:43:43 89,8 96,5
5 Grutte Bear HH 0:46:35 99,8 0:47:28 91,6 95,7
4 Azorean High HH 0:39:03 100,1 0:39:56 89,6 94,9
5 Hjoed 'n Makkie 2 HH 0:48:03 97,0 0:49:01 88,8 92,9
6 Anckertje 't H3 0:51:15 97,0 0:52:46 86,1 91,6
5 Anthony van Hob. HH 0:41:56 96,4 0:43:07 86,0 91,2
6 Gebr. van Amerongen H1 0:41:19 100,2 0:43:00 81,4 90,8
7 Visbijvaarder HH 0:43:46 95,6 0:45:13 83,9 89,8
6 Albatros H2 0:47:55 91,7 0:48:32 87,2 89,5
7 Doorhaler HH 0:47:17 91,8 0:47:59 86,9 89,4
8 Kromhout 't H2 0:50:25 91,5 0:51:46 84,4 88,0
7 Iwan Franko H1 0:47:44 92,8 0:49:08 82,4 87,6
8 Rijp H3 0:46:26 93,0 0:48:55 78,0 85,5
9 Haarlemmerhout H1 0:42:28 96,3 0:45:05 74,3 85,3
8 Octopus H1 0:44:58 90,6 0:46:08 78,5 84,6
9 d'Isela H2 0:41:35 89,6 0:42:55 75,8 82,7
10 Vergaan HH 0:49:43 85,6 0:50:46 79,3 82,5
9 Oksewiel 1 HH 0:47:46 83,9 0:48:20 79,8 81,9
10 Sloepweesje HH 0:51:37 86,3 0:53:08 77,0 81,7
11 Guinevere H1 0:46:47 86,8 0:48:43 75,4 81,1
10 Wildenborch H3 0:44:20 87,2 0:46:27 70,7 79,0
11 Evert Deddes HH 0:44:00 80,7 0:44:35 76,4 78,6
12 Sterke Sietze H1 0:55:32 85,3 0:57:59 71,7 78,5
11 Boomsluiter H2 0:51:32 83,5 0:53:35 73,2 78,4
12 Mac De H1 0:41:29 85,4 0:43:43 70,8 78,1
13 Seahorse H2 0:52:04 83,2 0:53:57 71,9 77,6
12 Skomskower H3 0:48:50 81,3 0:50:26 72,1 76,7
13 Dikkertje HH 0:48:58 78,5 0:49:52 73,8 76,2
14 Jan van Schaffelaar H1 0:43:24 81,7 0:44:50 70,1 75,9
13 Haakie 't H2 0:49:43 82,2 0:52:07 69,5 75,9
14 Cor de Bruin 1 H2 0:43:37 81,3 0:45:40 68,6 75,0
15 W2 HH 0:47:33 78,3 0:48:41 71,5 74,9
14 Rotterdammer 2 H1 0:51:47 78,4 0:52:56 70,9 74,7
15 Caatje v Warmond H1 0:43:04 75,7 0:43:35 71,7 73,7
16 Amazone H1 0:42:30 77,3 0:43:49 67,0 72,2
15 Ben Vossenaar H2 0:52:07 74,8 0:53:26 68,1 71,5
16 Remex Liberus H3 0:51:47 73,5 0:53:01 66,5 70,0
17 Doordrijver H3 0:50:03 71,4 0:50:41 68,2 69,8
16 Schonenvaarder H2 0:45:52 82,3 0:50:32 57,1 69,7
17 Maaike H2 0:50:04 71,2 0:50:49 67,3 69,3
18 Te Maru H1 0:53:28 73,1 0:55:03 65,3 69,2
17 Zuyderzee HH 0:43:41 78,1 0:46:36 60,1 69,1
18 Herkenning H3 0:45:28 75,6 0:48:07 61,6 68,6
19 Voorganck H1 0:46:39 67,7 0:47:17 63,9 65,8
18 Last of Titanic H2 0:46:40 69,3 0:48:01 61,8 65,6
19 Salland H3 0:47:58 76,3 0:52:41 53,9 65,1
20 Wetter Fretter H1 0:54:20 70,3 0:56:59 58,1 64,2
19 Bertha H1 0:54:29 71,1 0:58:07 56,3 63,7
20 HES H3 0:46:36 61,5 0:45:59 64,7 63,1
21 Bruzer H3 0:53:55 63,7 0:55:06 58,5 61,1
20 Schone Waardin H3 0:54:44 64,3 0:56:36 57,5 60,9
21 Bergenvaarder H2 0:48:28 62,2 0:49:19 58,0 60,1
22 Jan van Riebeeck H3 0:48:12 62,0 0:49:02 57,5 59,8
21 Lootsman H1 0:45:14 62,9 0:47:00 54,7 58,8
22 Mata Hari H3 0:48:04 60,1 0:49:25 54,9 57,5
23 Forel H3 0:54:32 59,6 0:56:03 53,6 56,6
22 Voorbijganger H2 0:45:19 58,9 0:46:11 54,2 56,6
23 Merlan H3 0:54:25 61,9 0:57:15 50,6 56,3
24 Huysman De H3 0:56:02 60,7 0:58:17 51,6 56,2
23 Quo Vadis H3 0:45:20 58,6 0:46:24 53,0 55,8
24 Averij H2 1:00:09 61,4 1:03:23 49,8 55,6
25 Pollux (KIM) H3 0:47:19 66,6 0:52:47 43,8 55,2
24 Witte de With H2 0:50:06 51,6 0:49:13 55,0 53,3
25 Mumbo Jumbo H3 0:50:16 56,3 0:52:48 46,5 51,4
26 Houtman H3 1:02:05 44,7 0:57:01 58,0 51,4
25 Spiering 2 H3 0:45:05 56,5 0:47:41 43,1 49,8
26 Barbarossa H3 0:49:27 52,8 0:51:31 46,4 49,6
27 Onrust De H3 0:59:58 57,1 1:06:02 41,7 49,4
26 Adamanteus H2 0:47:51 58,3 0:53:16 40,4 49,4
27 Brandaris H1 0:47:33 51,6 0:48:56 45,6 48,6
28 Curved Wood HH 0:46:34 52,7 0:48:55 42,7 47,7
27 Dorus Rijkers H3 0:57:07 48,7 0:58:53 43,4 46,1
28 Kaag 1 H3 0:47:10 46,8 0:49:37 37,9 42,4
29 Laura G H3 0:49:06 45,0 0:51:11 39,1 42,1
28 Kaatje H3 0:49:46 45,5 0:55:03 33,8 39,7
29 Zeeleeuw De H3 0:56:53 41,9 0:58:59 36,4 39,2
30 Doordouwer H3 0:56:15 39,7 0:57:11 37,2 38,5
29 Plancius H3 1:01:56 41,7 1:06:14 31,1 36,4

Een aantal damessloepen zijn uit het FSN klassement gehaald, vanwege het roeien met één of meerdere heren