Aanmeldingen en planning slepen 2015

Voor de planning (per 1 maart), klik hier >>

 
Let op: wanneer een sloep wordt aangeboden voor een sleepproef vervallen alle eerdere waarden van de sloep in het register. Als bijvoorbeeld een sloep voor dames 8 wordt aangeboden en die sloep heeft al een heren 8 cw-waarde, dan moet ook die waarde opnieuw worden bepaald! Dit is tijdens de ALV 2013 bepaald. 
De aangemelde sloepen (let op: dit is niet de planning)
 
  Sloep FSN nr Vereniging
53 Octopus 089 R.V. Victory
52 Pulp Fiction 082 IJsselmeerminnen
51 Twirre 050 RV Makkum
50 't Anckertje 038 Saense Kat
49 Razende Snol 211 GIA
48 GIA Light 080 GIA
47 Zusje 147 GIA
46 't Blauwe Bootje (vh. Argir) 229 Brielse Roeiclub
45 Leytsagher 027 Rechtachteruit
44 't Pulletje 003 't Pulletje
43 Toewijding nieuw Dutch Marines Rowing Challenge
42 Verbondenheid nieuw Dutch Marines Rowing Challenge
41 Kracht nieuw Dutch Marines Rowing Challenge
40 D'Isela 117 Hattem Roeit
39 Vic 191 rsv Okke Hel
38 Visioen 199 Maritieme Academie Harlingen
37 Toverbal 030 Roeiploeg Norderboys
36 Cor de Bruin 2 224 Port of Rotterdam
35 Cor de Bruin 1 108 Port of Rotterdam
34 Noordvaarder 058 Noordvaarder
33 Berend Koster 101 Stichting Roeisloep Stad Kampen
32 Bartle nieuw sloeproeivereniging Bartlehiem
31 Doorhaler 007 Roeiploeg Hogeschool Utrecht
30 Sterke Sietze 064 rsv Okke Hel
29 Weessloepje 148 WIJsselland
28 Vuurzee 068 De Vlammetjes
27 Steenbok 175 Wy Fan....
26 Dwars in den Weg nieuw Gelias
25 Zeeleeuw 2 062 Roeiteam Ouwe Syl
24 Beluga 226 Woelwater
23 Altied Wad 227 Sloeproeivereniging Delfzijl
22 Nou-en 102 Sloeproeivereniging Delfzijl
21 Betterskip nieuw De Turftrapers
20 Dorus Rijkers 150 Doorstoters
19 Hjoed 'n Makkie 2 133 SRV Hjoed 'n Makkie
18 Rijp 018 De Heeren XIV
17 Labora Stulti nieuw Stichting Sloeproeien Almere
16 Poolzee 197 Stichting Sloepweesje
15 Floer Fûgel 056 Makkumer roeisport vereneging
14 Najade 182 Roeivereniging De 7 Gezusters
13 Leeuwke 026 Stichting de Lemster roeisloep
12 De Zeeleeuw 020 Osiris
11 Zeeotter II 183 Greate Pier
10 Remex Liberus 028 Masrova
9 Team Spirit nieuw Masrova
8 Leugenaar 159 Scheldeloodsen
7 Seahorse 060 Sloeproeivereniging Tonny Leynse
6 Wolter Huisman 215 Ver. Roeiploeg Urk
5 Lootsman 114 Roeiteam Loodsen Rijnmond
4 Kaa(i)tje 169 Deurloo's Kaa(i)tje
3 Jan van Riebeeck 230 WV de Helling
2 Grutte Bear 142 Stamgasten
1 Zeemanshuis 127 Nova College